אבטחת מידע

פוקוס אבטחת מידע - ייעוץ ביטחון וחקירות

פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע לחברות, ארגונים ומוסדות. השירות ניתן כחלק מפרויקט ייעוץ ביטחון כולל ללקוח, ובמסגרת של פרויקטי תכנון וליווי של פתרונות כלל-ארגוניים וממוקדים.

פתרונות אבטחת מידע מחייבים שילוב מוחות וכוחות תוך שימוש באמצעים מגוונים וטכנולוגיות שונות, על מנת לתת מענה למירב הסיכונים הקיימים והסיכונים הפוטנציאליים בטווח הקרוב והרחוק.
פוקוס נערכת לכל פרויקט עם צוות מקצועי ומעגל מומחים רב-תחומיים – סייבר, ביטחון, מעקב, חוק ומשפט, זכויות יוצרים ועוד. לרשות צוותי פוקוס עומד מכון הפוליגרף של החברה, מן המובילים בישראל.
המומחיות והניסיון של פוקוס מאפשרים מתן פתרון הוליסטי מהיר ואיתן לדילמות המורכבות של אבטחת מידע – דליפה, שיבוש ואובדן.

שירותי פוקוס מקיפים את כל מישורי הפעילות, המשלימים לטכנולוגיות המותקנות במערכות המידע של הלקוח, בניהול של צוותי ה-IT האורגניים:

  • סביבת הטכנולוגיה – גישה פיזית לשרתים, מחשבים וארכיונים
  • משתמשים – חשיפה לסיכונים כתוצאה מרשלנות או זדון
  • תהליכים – ראייה כוללת של השימושים בידע ומידע בארגון

חדשנות היא שם המשחק

אבטחת מידע הוא תחום דינאמי, אולי המקצוע הדינאמי ביותר בעולם. לכן צוותי אבטחת המידע של פוקוס נמצאים במצב מתמיד של מחקר, על מנת לזהות מבעוד מועד את ההתפתחויות והסיכונים החדשים ולהכיר את הפתרונות המתקדמים ביותר.

פוקוס מספקת ללקוחותיה מענה מקצועי כולל למניעה וסיכול של נזקי ידע ומידע ומלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, מהתכנון, דרך היישום ועד למאבק היומיומי כנגד סיכוני אבטחת מידע.

צור קשר

למידע ולתיאום פגישה

שם: (*)

אימייל: (*)

טלפון: (*)