חקירות מעמד אישי

חקירות מעמד אישי - פוקוס חקירות

חקירות מעמד אישי נועדו למנוע שני סוגי נזק – כלכלי ורגשי. רבים מקשרים סוג זה של חקירות לאירועי גירושין, בהם מתקיים מאבק משפטי על נכסים ורכוש, על בגידות וכמובן על אחריות הורית. אך חקירות מעמד אישי נפוצות מאוד גם בנושאים אחרים הקשורים לחיי זוגיות ומשפחה.
שימוש נפוץ הוא ע"י בני זוג שמעוניינים לקבל החלטה מושכלת ובטוחה על המשך החיים המשותפים, הורים הדואגים לביטחון הכלכלי והאישי של הילדים לפני החתונה, ילדים המוטרדים מסיכונים של הורים הנמצאים במצב של "סיבוב שני" ועוד. כל חקירת מעמד אישי היא סיפור ייחודי ומאוד אישי. המכנה המשותף היחיד הוא המורכבות המאפיינת חקירות אלה והרגישות הגבוהה הנדרשת.

סוגי חקירות מעמד אישי

חקירת מעמד אישי היא, למעשה, המקבילה הפרטית של חקירת רקע במגזר העסקי, והיא נועדה לאמת אינפורמציה ולבדוק חשדות במרחב הפרטי – בין בני זוג, בתוך המשפחה הגרעינית ובמשפחה המורחבת.

קיימים מסר סוגים של חקירות מעמד אישי:

  • בדיקת חשדות לבגידה של בן/בת הזוג
  • בדיקות רקע של בן/בת זוג מיועד/ת – בהזמנת בן/בת זוג או ההורים
  • חקירות פיננסיות – פעילות בכספים ונכסים משותפים
  • חקירות לצורך תביעות ודיונים משפטיים (עבור משרדי עורכי דין)

דיסקרטיות, חתירה לאמת וחשיבה מחוץ לקופסה

חקירות מעמד אישי מחייבות טאצ' אישי ואנושי מצד אחד, ומצד שני דורשות תחכום רב, לעתים קרובות תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות. בכל סוג של חקירה חשאיות היא אבן יסוד, אך במרחב הפרטי והאישי בו מתבצעת החקירה נדרשת גם דיסקרטיות גבוהה במיוחד וזהירות יתרה בכל החלטה ומהלך.

פוקוס חקירות מביאה לכל חקירה מעמד אישי ניסיון מקצועי עשיר ומיוחד ומוניטין של הצלחה, שהושג בזכות מיומנות גבוהה, יכולת לגבש מספר כוחות מקצועיים בהתאמה לצרכי החקירה – חוקרים, אנשי שטח ומעקבים, מומחי סייבר ופיננסים ואחרים – וחשיבה מחוץ לקופסה.

חקירות פרטיות | צור קשר

למידע ולתיאום פגישה

שם: (*)

אימייל: (*)

טלפון: (*)