בדיקות פוליגרף מיוחדות ותחקירים

בדיקות פוליגרף מיוחדות ותחקיריםמכון הפוליגרף של פוקוס, בהנהלת יעקב ארז אוזנה, מבצע בדיקות פוליגרף מיוחדות ותחקירים באמצעות פוליגרף במסגרת חקירות של אירועים וחשדות. הבדיקות מבוצעות עבור לקוחות מסחריים, לקוחות פרטיים ועבור משרדי עורכי דין כחלק מתהליכי תביעה והגנה משפטיים.

בתחומים מסחריים ועסקיים, בדיקות פוליגרף מיוחדות נדרשות כאשר נחשפים ממצאים מחשידים להונאה או מעילה, הפקרת ידע ומידע חסויים, התרחשויות פליליות בקרב העובדים וסיכונים נוספים. בתחומי חקירה פרטיים מקובל להשתמש בשירותי פוליגרף במקרים של חשדות לבגידה בין בני זוג.

בדיקות פוליגרף מיוחדות – כלי לאימות מידע

כאשר מתעורר חשד או כאשר מתנהלת חקירה, השימוש בשירותי מכון פוליגרף מאפשר למקד את המאמץ המונע ע"י אימות או הפרכת החשדות כלפי גורמים מעורבים. במקרים רבים בדיקות פוליגרף מיוחדות מגנות על עובדים (או על בני זוג) בכך שהן מאפשרות לנקות מהם את החשד ולטהר אווירה עכורה וטעונה.

תחקירי פוליגרף – פתרון לגילוי האמת

אם המטרה של בדיקות פוליגרף היא אימות או הפרכה של מידע, המטרה של תחקירי פוליגרף היא גילוי האמת. תחקירים באמצעות פוליגרף, המבוצעים ע"י חוקר מיומן ומנוסה, עשויים להיות מקור למידע חיוני להשלמת תמונה של האירועים הנבדקים. לדוגמא, בחקירה של תאונות עבודה או כשלים מערכתיים.

הניסיון עושה את ההבדל

התוצאות של בדיקות פוליגרף ותחקירים הן מדויקות ואפקטיביות ככל שההכנה מוקפדת יותר והמיומנות של החוקר גבוהה יותר. בדיקות פוליגרף מיוחדות לסוגיהן הן תהליך מורכב עתיר ניואנסים, בו לניסיון של החוקר משקל מכריע בהצלחת הבדיקה או התחקיר.

מכון הפוליגרף של פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות, בראשות יעקב ארז אוזנה, מבכירי החוקרים בישראל, מבצע בדיקות פוליגרף מיוחדות ותחקירי פוליגרף תוך שימוש בטכניקות מוכחות, יישום של ידע עדכני מישראל ומן העולם ופיתוח שיטות חדשניות ומקוריות שהופכות לסטנדרט בענף הפוליגרף.