מכון פוליגרף

מכון פוליגרף - פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירותפוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות מפעילה לשירות לקוחותיה מכון פוליגרף מתקדם, בהנהלת יעקב ארז אוזנה, מבכירי חוקרי הפוליגרף בישראל בשירות זרועות הביטחון. על לקוחות מכון הפוליגרף של פוקוס נמנים ארגונים, חברות אזרחיות בארץ ובחו"ל ומשרדי עורכי דין מובילים בישראל, להם מספק צוות המכון מגוון שירותי פוליגרף מקצועיים:

עם התפתחות הטכנולוגיה והשתכללות שיטות הבדיקה והחקירה, יותר ויותר ארגונים נעזרים בשירותי פוליגרף למגוון ייעודים וצרכים. בדיקות פוליגרף מבוצעות בחקירות מסחריות וחקירות פרטיות במסגרת תהליך החקירה עפ"י הצורך. ארגונים רבים, בדרך כלל ארגונים גדולים וכאלה שעוסקים בתחומים רגישים, מפעילים מערך שוטף של בדיקות פוליגרף תקופתיות כמעגל אבטחה וסינון נוספים באבטחת הארגון . במקרים רבים שימוש בשירותי פוליגרף מסייע לניתוח של אירועים ותהליכים למטרות שיפור והתייעלות. פוליגרף הוא מכשיר עזר לחקר אמת, עם תקיפות של 90% – 97% (בחלק מסוגי הבדיקה, עפ"י מחקרים בארה"ב).

מכון הפוליגרף של פוקוס חקירות – לשירותך

מכון הפוליגרף של חברת פוקוס חקירות מספק את כל שירותי הפוליגרף באמצעות צוות מקצועי ומיכשור מתקדם:

  • שירותי פוליגרף לתמיכה בחקירות (מסחריות ופרטיות)
  • בדיקות מהימנות של מועמדים לתפקידים רגישים(טרום העסקה+תקופתיות)
  • אימות גרסאות והזמת חשדות
  • בדיקות פוליגרף תקופתיות
  • בדיקות לבתי משפט וחברת ביטוח .
  • חקר אירועים

היתרון הייחודי של מכון הפוליגרף של פוקוס חקירות

מכון הפוליגרף בחברת פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות נחשב לאחד המובילים בישראל בזכות שילוב יוצא דופן של ניסיון וידע מקצועיים עם טכנולוגיות מתקדמות. את המכון הקים ומוביל יעקב ארז אוזנה , אחד מחוקרי הפוליגרף המנוסים והמוערכים ביותר בישראל, עם ניסיון של עשרות שנים בשירות, שב"כ וזרועות ביטחון אחרות בארץ ובחו"ל.
צוות מכון הפוליגרף של פוקוס כולל אנשי מקצוע עתירי ניסיון ומוניטין כאשר לרשותם ציוד פוליגרף חדשני ואיכותי.

במכון הפוליגרף של פוקוס מתבצעות חקירות בשפות שונות ללא צורך במתורגמן: עברית, ערבית, אנגלית, צרפתית וספרדית.

פוליגרף "מחוץ לקופסה"

חוקרי פוליגרף ניצבים בפני אתגרים חדשים באופן שוטף. טכנולוגיות חדשות, שיטות מתקדמות וכמובן חקירות ומשימות מסוגים שונים. במכון הפוליגרף של פוקוס לומדים ומיישמים את כל החידושים האחרונים בתחום חקירות הפוליגרף בישראל ובעולם. הניסיון העצום של יעקב ארז והצוות מאפשר פיתוח של שיטות חקירה ייחודיות ויישום דרכי חקירה "מחוץ לקופסה", תוך שמירה מוחלטת על אמינות מקצועית ואתיקה.

עם ניסיון מקצועי רב בתחום חקירות פוליגרף ועם מוניטין של אמינות, מקצוענות וחדשנות – מכון הפוליגרף של פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות ערוך לכל משימה ואתגר לבירור אמת עבור הלקוח.

צור קשר