חקירות הונאה

חקירות הונאה

כל עסק המנהל עסקאות עם ספקים ועם לקוחות, באופן ישיר או באמצעות מתווכים, חשוף למעשי הונאה. קיימים סוגים שונים של הונאות, החל מקבלת סחורה ללא מתן תמורה ע"י לקוח מתחזה, דרך גביית תשלומים בעבור סחורה פגומה ע"י ספק ועד הונאות פיננסיות והונאות נדל"ן שונות.
הונאות מהוות סיכון משמעותי לעסק, אובדן כספים או אובדן מוניטין, והן עלולות לאיים על המשך פעילותו וקיומו של העסק. הנזק של הונאה עלול להיות גדול ותמיד מכביד. לכן יש חשיבות גדולה למניעת הונאה בכל מקרה של חשד וחקירה מהירה לגילוי האמת במקרה של חשיפת הונאה.

צוות פוקוס לשירותך – מניעה, סיכול, גילוי

צוות פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות מבצע חקירות הונאה סמויות וגלויות לאיתור סיכוני הונאה, בדיקות חשד להונאה וחקירות של הונאות שכבר בוצעו.
חקירות הונאה דורשות מיומנות רבה ושילוב בין מספר כוחות מקצועיים בהתאמה לצרכי החקירה. הרכב הצוות נקבע לכל חקירה ע"י מאפייניה והוא כולל חוקרים מורשים, מומחים פיננסיים, מקצוענים בעלי ידע וניסיון בתחום הפעילות של קורבן ההונאה וכוחות משפטיים. בעת הצורך עומד לרשות הצוות מכון הפוליגרף של פוקוס, בראשות יעקב ארז אוזנה.

לפוקוס ניסיון עשיר במניעה, סיכול וגילוי של מקרי הונאה מכל הסוגים:

  • זיופים
  • התחזות
  • עוקץ
  • רמאות
  • פרסומים שקריים
  • הונאות ממון
  • מצג שווא

על לקוחות פוקוס חקירות נמנים ארגונים, מוסדות, תאגידים, חברות ועסקים מכל ענפי המשק והכלכלה. רבים משתמשים בשירותי פוקוס באופן שוטף על מנת להקטין את סיכוני ההונאה. כמו כן מספקת פוקוס שירותי חקירות הונאה למשרדי עורכי דין הנדרשים לגילוי האמת במסגרת מאבקים משפטיים בנושאים כלכליים שונים עבור לקוחותיהם.

מוכנים לאתגר הבא

ההצלחה של פוקוס בתחום חקירות הונאה מבוססת, בין השאר, על מעקב שוטף אחרי התפתחויות וחידושים בעולם. מבצעי הונאות ממציאים ללא הרף שיטות הונאה חדשות, תוך שימוש באמצעים מתקדמים, וצוות פוקוס חקירות מקפיד להתעדכן וללמוד כדי להיות תמיד צעד אחד קדימה ולספק ללקוח פתרון חקירתי מדויק, אפקטיבי ומהיר.

צור קשר