פרופיל מקצועי

פוקוס ביטחון וחקירות - פרופיל מקצועי

פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות פועלת החל משנת 1990. החברה הוקמה ע"י גיל שמואלי, הבעלים והמנכ"ל, בוגר יחידה מובחרת בחיל הים, בוגר ביה"ס לקצינים בה"ד 1 ואיש מבצעים ביחידה ממלכתית. מידע נוסף אודות גיל שמואלי

לאורך שנות פעילותה צברה פוקוס חקירות מוניטין של מקצוענות ללא פשרות ורכשה מעמד מוביל בתחומים בהם היא עוסקת – ייעוץ ביטחון, חקירות מסחריות ופרטיות ושירותי מכון פוליגרף.
הנהלת החברה והצוות המקצועי מהווים יחידה מובחרת של מומחי ביטחון וחקירות עם הישגים יוצאי דופן, הן במסגרות ממלכתיות והן במסגרת חברת פוקוס חקירות.

ערוכים לכל אתגר ביטחון וחקירות

המבנה המקצועי של פוקוס חקירות מאפשר לה לתת מענה לכל אתגר ביטחוני ולכל משימת חקירה, תוך שילוב של כוחות ומוחות מקצועיים ובניית צוות ייעודי מתאים לכל פרויקט.
פוקוס חקירות מתמחה בייעוץ ביטחון לתאגידים, חברות, מוסדות וארגונים, ביצוע חקירות מסחריות וחקירות פרטיות. כמו כן מפעילה החברה את מכון הפוליגרף בהנהלת יעקב ארז, מבכירי מומחי הפוליגרף בישראל.

פוקוס פועלת בכפוף לחוקים, תקנות והנחיות של משרד המשפטים המחלקה לרישוי חוקרים פרטיים. צוות החברה מקפיד על אמינות ואתיקה מקצועית תוך שמירה על האינטרסים של הלקוחות וחתירה לביצוע מושלם של המשימות. קראו את אמנת השירות שלנו וצפו בהסמכות ותעודות.

ביטחון וחקירות, חדשנות ויצירתיות

התחומים בהם עוסקת פוקוס חקירות הם דינאמיים. דרישות הביטחון ואבטחת מידע של מוסדות וחברות מורכבות היום יותר מאי פעם, ופעולות חקירה ואיתור מחייבות תחכום רב וראייה רחבה. על מנת לספק פתרונות יעילים מיישמת פוקוס חקירות שיטות מתקדמות, אמצעים חדשניים וכלים המרחיבים את יכולות הצוות המקצועי. החברה מקפידה להתעדכן ולהתחדש בכל ההיבטים הכרוכים במתן ייעוץ ביטחון וחקירות מסוגים שונים, תוך שימוש בטכנולוגיות וידע מקצועי עדכניים. הכירו את הצוות המקצועי שלנו

מה אנחנו יכולים לעשות עבורך?